Pardavėjams

Užsiregistravę mūsų svetainėje ir užpildę specialiai pardavėjams skirtą anketą, Jūs jau tampate pardavėju. Kai po produkto įkėlimo jį patvirtins svetainės administratorius, Jūsų prekė bus matoma sukuriau.lt tinklalapyje.

PRODUKTO ĮKĖLIMAS

Norėdami įkelti produktą, eikite į parduotuvės valdymo skydelį (viršutiniame dešiniajame kampe savo paskyros meniu paspauskite „Tvarkyti savo parduotuvę“). Kairiajame meniu spustelėkite „Produktai“, tada viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite mygtuką „Pridėti naują produktą“. Atsivers naujas langas, kuriame, pateikdami svarbiausius duomenis, galėsite lengvai sukurti naują produktą.

Pagrindiniai duomenys

Pagrindinė informacija apie produktą – tai pavadinimas, kaina ir aprašymas. Kaina su nuolaida nėra privaloma. Kad jūsų produktui būtų taikomos automatinės nuolaidos, galite įvesti nuolaidos taikymo pradžios ir pabaigos datas.

Pasirinkite produkto kategoriją (galima pasirinkti tik vieną) ir įrašykite produkto raktažodžius (po kiekvieno raktažodžio spauskite Enter mygtuką).

Nustatykite produkto atsargų kiekį. Pažymėkite varnele Įjungti produkto atsargų valdymą ir pasirinkite pageidaujamus nustatymus.

Pateikę visą reikalingą informaciją, paspauskite mygtuką Įkelti produktą. Taip būsite nukreipti į produkto redagavimo puslapį, kuriame galėsite pridėti daugiau informacijos. Jei paspausite mygtuką „Įkelti ir pridėti naują“, turėsite vėliau prie atitinkamo produkto sugrįžti ir užbaigti likusius nustatymus.

Produkto redagavimo puslapyje galite pasirinkti produkto tipą. Galite nustatyti, kad produktas yra paprastas, su variantais arba grupinis.

Pristatymo nustatymai

Visiems produktams kurių pristatymo pardavėjas nenustatė, taikoma viena pristatymo Lietuvoje kaina – 2,50 Eur (Pirkėjas matys parinktį Atsiėmimas pašto skyriuje).

Jei atskiram produktui norite nustatyti kitą kainą, valdymo skydelio skyriuje Pristatymas, po nuoroda Pristatymo klasė nustatykite, kokia bus to produkto kaina.

Jei norite nustatyti pristatymo parinktį paštomatu, per kurjerių tarnybą arba nemokamo pristatymo galimybę, parduotuvės valdymo skydelyje paspauskite Nustatymai ir Pristatymas, po tekstu “Kiti pristatymo Lietuvoje būdai” pasirinkite “redaguoti”, vėliau – “Pridėti pristatymo būdą”. Jei norite nustatyti pristatymą paštomatu ar kt., pasirinkite ir patvirtinkite parinktį “Siuntimas paštu”. Vėliau paspauskite nuorodą po tekstu – redaguoti” pakeiskite pavadinimą į “Siuntimas paštomatu” arba “Pristatymas per kurjerių tarnybą” ir pateikite siūlomo paštomato arba kurjerių tarnybos pavadinimą, pristatymo kainą.

Taip pat galite nustatyti nemokamą pristatymą – pateikite, kokia turi būti jūsų prekių suma pirkėjo krepšelyje, kad jam atsirastų nemokamo pristatymo galimybe.

Užsakymo gavimas

Gavę užsakymą, būsite apie tai informuoti savo elektroniniu paštu. Kai išsiųsite prekes, skydelyje turite pakeisti užsakymo būseną į įvykdytas – pirkėjas bus apie tai informuotas. Taip pat galite nurodyti siuntos sekimo numerį.

Pinigai už užsakymą į Jūsų sąskaitą bus pervesti po 2 savaičių nuo produkto išsiuntimo.

Paprasti produktai

Tokie produktai yra paprasti ir neturi jokių variantų. Tai atskiri produktai, kuriems nereikia jokios kitos informacijos skirtingiems variantams apibrėžti.

Produktai su variantais

Produktai su variantais turi skirtingų tipų variantus. Pavyzdžiui, galite parduoti suknelę, kuri yra prieinama 3 skirtingomis spalvomis ir dydžiais. Taigi ši parinktis leis jums pridėti reikiamų spalvų ir dydžių.

Norėdami sukurti variantus, produkto redagavimo puslapyje, langelyje produkto tipas turite pasirinkti, kad atitinkamas produktas yra su variantais. Tada pasirodys keli nauji laukai, kuriuose galima bus įvesti variantus – „Požymiai ir variantai“. Variantai bus kuriami iš jūsų pasirinktų požymių. Pasirinkite pageidaujamą požymį iš išsiskleidžiančio požymių sąrašo. Paspaudę „pridėti reikšmes, sukursite požymio reikšmes, pvz., dydis: S, M, ir L; Didelis, Vidutinis, Mažas. Jei norimo požymio šiame sąraše nėra, galite sukurti naują, pasirinkdami „Sukurti naują požymį“ ir paspausdami „pridėti požymį“. Pažymėkite varnele, kad šie požymiai yra naudojami variantams kurti. Paspauskite „Išsaugoti požymį“, žemiau atsiras dar vienas išsiskleidžiantis meniu, kuriame galite pasirinkti „Sukurti visų produkto požymių variantus“. Taip atsiras visi galimi variantai, kuriuos, paspaudę ant jų numerio galėsite redaguoti – nustatyti kiekius, atskiras nuotraukas, informaciją ir kt. Būtina atskirai nustatyti kiekvieno varianto prekės kainą.

SKU

SKU – tai atsargų apskaitos vienetas – unikalus simbolių rinkinys, kuris neturėtų atitikti jokio kito produkto SKU reikšmės. Šis laukelis nėra privalomas.

Produkto atsargų valdymo įgalinimas

Tarkime, jūs turite 10 produkto vienetų ir, jei būtų užsakyti visi 10 produkto vienetų užsakymų daugiau gauti nenorėtumėte. Jei įgalinsite atsargų valdymą („Įjungti produkto atsargų valdymą“) ir atsargų kiekio laukelyje įvesite skaičių 10, tada užsakius visus 10 produkto vienetų, norint užsakyti dar vieną, pirkėjui bus rodomas pranešimas apie pasibaigusias produkto atsargas.

Jei vis dėlto norite leisti pirkėjams užsakyti produktus pasibaigus jų atsargoms, galite įgalinti išankstinius užsakymus (pasirinkti „Leisti išankstinius užsakymus“).

PARDAVIMO TAISYKLĖS

Pardavėjo statusas

Pardavėjo statusas naudotojui suteikiamas jam užsiregistravus ir užpildžius pardavėjams skirtą anketą.

Skelbdamas savo Produktą „Sukūriau“ svetainėje, Pardavėjas privalo pateikti kokybiškas Produkto nuotraukas ir išsamų aprašymą.

Pardavėjas gali pats pašalinti paskelbtą produktą su sąlyga, kad jo tuo metu niekas neužsakė.

Užsakymų vykdymas

Po užsakymo apmokėjimo (užsakymo statusas pasikeičia į „vykdomas“), Pardavėjas per jo nustatytą ir svetainėje nurodytą terminą turi išsiųsti produktus.

Atsiradus aplinkybėms, dėl kurių užsakymo vykdymas bus atidėtas, Pardavėjas privalo apie tai informuoti Pirkėją.

Pardavėjas privalo išsaugoti Produkto išsiuntimą įrodančius dokumentus.

Po Produktų išsiuntimo, Pardavėjas privalo patvirtinti užsakymo įvykdymą savo paskyros parduotuvės valdymo skydelyje (skyriuje “Užsakymai” pakeisti užsakymo statusą į „įvykdytas“).

Komisiniai ir mokesčiai

Naudojimasis svetaine, Pardavėjo statuso gavimas ir prekių talpinimas šioje svetainėje yra nemokami.

Mes imame 10% komisinius nuo Jūsų parduoto Produkto kainos.

Atsiskaitymai

Pardavėjo surinktų lėšų už Produktų pardavimus išmokėjimas „Sukūriau“ vyksta kartą per mėnesį iki atitinkamo mėnesio dešimtos dienos už praėjusį mėnesį.

Pardavėjui priklausančio išmokėjimo vertę už praėjusį mėnesį sudaro Produktų, parduotų praeitą mėnesį, kainų suma, sumažinta „Sukūriau“ priklausančiais komisiniais (10 proc.).

Po Produktų grąžinimų lėšų išmokėjimo dydis bus koreguojamas.

Pinigai išmokami į Pardavėjo prieš tai nurodytą banko sąskaitą, PayPal arba Skrill paskyrą.

 Mes pasiliekame teisę sustabdyti lėšų išmokėjimą, jei Pardavėjas vėluoja pristatyti užsakymus – kol užsakymas nebus pristatytas.

Pirkėjas per 14 dienų nuo Produkto gavimo dienos gali atsisakyti prekės nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas išlaidų, išskyrus pristatymo išlaidas – apie tai jis turi informuoti Pardavėją. Grąžinimai nėra taikomi internetu atsisiunčiamiems virtualiems produktams.

Grąžinamas produktas turi būti be defektų, nepakitusios išvaizdos.

Pirkėjas ne vėliau nei per 14 dienų nuo pareiškimo apie Produkto atsisakymą, privalo išsiųsti grąžinamą produktą Pardavėjo adresu.

Grąžinamo Produkto siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

Už grąžintą Produktą Pirkėjas atgauna sumokėtą sumą.

Po grąžinimo iš Pardavėjo yra atskaitoma suma, kuri buvo priskaičiuota už Produktą.

Jei, gavęs Produktą, Pirkėjas nustato jo trūkumus, jis turi nedelsdamas susisiekti su Administratoriumi, pateikdamas tikslų defekto aprašymą. Administratorius pateiks Pirkėjui Pardavėjo adresą, kuriuo Pirkėjas registruotu paštu turės išsiųsti netinkamą Produktą. Jei Pardavėjas negali netinkamo Produkto pataisyti arba pakeisti kitu, Administratorius Pardavėjo vardu grąžins Pirkėjui Produkto kainai lygiavertę sumą.

Sukuriau.lt
Logo