Pardavėjams

Užsiregistravę mūsų svetainėje ir užpildę specialiai pardavėjams skirtą anketą, Jūs jau tampate pardavėju. Kai po produkto įkėlimo jį patvirtins svetainės administratorius, Jūsų prekė bus matoma sukuriau.lt tinklalapyje.

PRODUKTO ĮKĖLIMAS

Norėdami įkelti produktą, eikite į parduotuvės valdymo skydelį (viršutiniame dešiniajame kampe savo paskyros meniu paspauskite „Tvarkyti savo parduotuvę“). Kairiajame meniu spustelėkite „Produktai“, tada viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite mygtuką „Pridėti naują produktą“. Atsivers naujas langas, kuriame, pateikdami svarbiausius duomenis, galėsite lengvai sukurti naują produktą.

Pagrindiniai duomenys

Pagrindinė informacija apie produktą – tai pavadinimas, kaina ir aprašymas. Kaina su nuolaida nėra privaloma. Norėdami, kad jūsų produktui būtų taikomos automatinės nuolaidos, galite įvesti nuolaidos taikymo pradžios ir pabaigos datas.

Pasirinkite produkto kategoriją (galima pasirinkti tik vieną) ir įrašykite produkto raktažodžius (po kiekvieno raktažodžio spauskite Enter mygtuką).

Pateikę visą reikalingą informaciją, paspauskite mygtuką Įkelti produktą. Taip būsite nukreipti į produkto redagavimo puslapį, kuriame galėsite pridėti daugiau informacijos. Jei paspausite mygtuką „Įkelti ir pridėti naują“, turėsite vėliau prie atitinkamo produkto sugrįžti ir užbaigti likusius nustatymus.

Produkto redagavimo puslapyje galite pasirinkti produkto tipą. Galite nustatyti, kad produktas yra paprastas, su variantais arba grupinis.

Paprasti produktai

Tokie produktai yra paprasti ir neturi jokių variantų. Tai atskiri produktai, kuriems nereikia jokios kitos informacijos skirtingiems variantams apibrėžti.

Produktai su variantais

Produktai su variantais turi skirtingų tipų variantus. Pavyzdžiui, galite parduoti suknelę, kuri yra prieinama 3 skirtingomis spalvomis ir dydžiais. Taigi ši parinktis leis jums pridėti reikiamų spalvų ir dydžių.

Norėdami sukurti variantus, produkto redagavimo puslapyje, langelyje produkto tipas turite pasirinkti, kad atitinkamas produktas yra su variantais. Tada pasirodys keli nauji laukai, kuriuose galima bus įvesti variantus – „Požymiai ir variantai“. Variantai bus kuriami iš jūsų pasirinktų požymių. Pasirinkite pageidaujamą požymį iš išsiskleidžiančio požymių sąrašo. Paspaudę „pridėti reikšmes, sukursite požymio reikšmes, pvz., dydis: S, M, ir L; Didelis, Vidutinis, Mažas. Jei norimo požymio šiame sąraše nėra, galite sukurti naują, pasirinkdami „Sukurti naują požymį“ ir paspausdami „pridėti požymį“. Pažymėkite varnele, kad šie požymiai yra naudojami variantams kurti. Paspauskite „Išsaugoti požymį“, žemiau atsiras dar vienas išsiskleidžiantis meniu, kuriame galite pasirinkti „Sukurti visų produkto požymių variantus“. Taip atsiras visi galimi variantai, kuriuos, paspaudę ant jų numerio galėsite redaguoti – nustatyti kiekius, atskiras nuotraukas, informaciją ir kt. Būtina atskirai nustatyti kiekvieno varianto prekės kainą.

SKU

SKU – tai atsargų apskaitos vienetas – unikalus simbolių rinkinys, kuris neturėtų atitikti jokio kito produkto SKU reikšmės. Šis laukelis nėra privalomas.

PARDAVIMO TAISYKLĖS

Pardavėjo statusas

Pardavėjo statusas naudotojui suteikiamas jam užsiregistravus ir užpildžius pardavėjams skirtą anketą.

Skelbdamas savo Produktą „Sukūriau“ svetainėje, Pardavėjas privalo pateikti kokybiškas Produkto nuotraukas ir išsamų aprašymą.

Pardavėjas gali pats pašalinti paskelbtą produktą.